"Hledáš-li pravdu, nedívej se dál než k svému srdci." John Lennon

..........................................................................................................................................

Nemůžu si pomoct..

17. srpna 2014 v 22:20 | PIGI |  Z mého života
Když tak přemýšlím o tomto tématu, přiznávám, že jsem se nad sebou trochu zasekla a zajímá mě, zdali se ku mě přikloníte a máte to nějak podobně. Nevím jak je to možné, ale když bych si projela všechny oblíbené písničky v mé hlavě, nejsou si nijak podobné. Nemůžu je jen tak přiřadit k určitému stylu jako např. rock, pop, metal, hip hop, regéé, ska...uf! Mám takovou míchaninu v tom. :D Čím to je?


x.x.x.x.x.x


Nejspíš tím, že člověka v té písni něco zaujme. A je to něco, co mu připomene jeho podvědomá obrazutvornost. Všechny písničky, které mě svým způsobem zaujaly -Jistě to znáte. Posloucháte rádio, pustí zrovna nějakoku písničku a jen ji slyšíte poprvé, už se vám svým způsobem zamlouvá a je vám prostě něčím sympatická.- nemůžu nikam přiřadit. Čím to? Schválně. Projeďte si nějaké pro vás dobré písničky a zkuste zjistit, co je v oněch písničkách pro vás klíčové a co vás nejvíce zaujme. U mě je to nejspíš dobrý rytmus. Mám ráda když se v písničkách objeví elektro kytára a samozřejmě bicí, bez kterých by dobrá písnička už nebyla dobrá. Když se tyto všechny pro mě pozitivní věci smíchají, vznikne Suprová písnička, která je tím pádem pro mě Oblíbená píseň. :)


-Má oblíbená píseň: Shut up and let me go od skupiny The Ting Tings /Jak jsem se již zmiňovala o náznacích pro mě skvělé písničky -kytara, bicí a hlavně SKVĚLÝ RYTMUS! :D U této písničky je neoposlouchatelný rytmus.

A jak jste na tom Vy? Rozpovídejte se! Za jakýkoliv názor na toto téma budu moc vděčná.
-Jaká je vaše oblíbená píseň??

(obrázky: deviantart.com)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 -al. -al. | E-mail | Web | 18. srpna 2014 v 0:05 | Reagovat

Jéj, Shut up and let me go jsem milovala jako malá, díky, žes mi jí připomněla :)

2 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 18. srpna 2014 v 0:05 | Reagovat

To je zajímavý názor. Já to mám narůzno, ale když si třeba představuji nějakou scénu z filmu, anime anebo třeba jen z vlastní fantazie, "v pozadí" mi hraje hudba. Oblíbené písničky si vybírám různě. Stačí se jen tak ze zvědavosti a náhody do něčeho zaposlouchat a vybavit si úplně náhodnou "scénu" a když to k tomu "pasuje", oblíbenec je na světě. Jsem dobrodružným snílkem, takže vím, co mohu čekat od Red, Muse či Skillet. Ale jinak jsem nezaujatá. Beru to co mi padne do noty... spíš do představivosti ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama